Battlefield 5 Gamescom fragmanı yayınlandı!

Battlefield 5 Gamescom fragmanı yayınlandı!

Electronic Arts ve DICE Battlefield 5’in resmi Gamescom 2018 fragmanını yayınladı.

Battlefield 1 ve Call of Duty: WWII’in bize öğrettikleri çarpıcı bir gerçek var: Nostalji, daima satar; hem de çok satar. Birinci Dünya Savaşı zamanında geçen Battlefield 1; satış rakamları açısından Battlefield 4’e fark atmış ve 25 milyonluk satış eşiğini çok kısa süre içinde geride bırakmıştı. Battlefield 1, böylece Call of Duty: Black Ops II’den beri en yüksek satış değerine ulaşmayı başarmıştı.

Battlefield 5, Battlefield 1’in devamı konumunda olacak ve oyuncular, bu kez İkinci Dünya Savaşı dönemini ziyaret edecek. Electronic Arts’a göre Battlefield 5 ile Battlefield 1 ciddi bir benzerlikler taşıyor ancak Battlefield 5; grafik motoru ve oynanabilirlik açısından yepyeni bir oyun olacak.

Yeni Call of Duty oyununa nazaran hikaye modunu da içerisinde barındıracak olan Battlefield 5, şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı bile. 

EA, Battlefield 5 ile daha fazla takım oyununa odaklı bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Özellikle, getireceği yeni klan sistemi üzerinde büyük değişiklikler olacağı belirtiliyor. Bakalım Battlefield 5, oyuncuları fragmanlarda olduğu gibi coşturmayı başarabilecek mi? Yılın kazananı şimdiden belli dersek abartmış olmayız diye düşünüyorum. 

(teknolojioku)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder