3 kameralı LG V40 işte böyle görünecek!

3 kameralı LG V40 işte böyle görünecek!

Bilindiği üzere LG her sene 2 üst segment telefonu satışa sunuyor. Bunlardan birisi G serisinin devamı niteliğinde olurken, diğeri ise V serisinin yeni modeli oluyor. Her ne kadar geçtiğimiz yıl LG cephesinden üst segment telefonların çıkış sıklığına ilişkin beklenmedik bir çıkış gelmiş olsa da Güney Koreli şirketin bu sene de 2 yeni amiral gemisi modeli tanıtmasına kesin gözüyle bakılıyor.

3 kameralı LG V40 en büyüğü olacak LG yetkilileri, bu yıl düzenlenen MWC öncesinde her yıl yeni bir amiral gemisi modeli çıkarmanın pek de mantıklı olmadığını savunarak, ilginç bir çıkışa imza atmıştı. Acaba bu sene G serisinin yeni bir modeli gelmeyecek mi diye düşünürken, G7 özel bir etkinlikle tanıtıldı.

LG G7’nin raflardaki yerini almasından sonra gözler V serisinin yeni modeline çevrildi. Güney Kore kaynaklı bilgilere bakacak olursak LG yeni amiral gemisi modeli V40’ı önümüzdeki Ekim ayında satışa sunacak. Peki LG V40 nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak?

Sızdırılan şematik çizimler üzerinden ortaya çıkan LG V40 render görüntülerine bakacak olursak, Güney Koreli şirketin yeni üst segment modelinde de çentikli tasarım çizgisini koruyacağını söyleyebiliriz.

3 ana kamera ile gelecek olan LG V40’ın ön tarafında ise çift kamera yer alıyor. 3.5mm kulaklık girişine de sahip olan telefonun boyutları ölçüsünde V serisinin en büyük cihazı olması bekleniyor.

(donanımgunlugu)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder