General Mobile’dan GMHepYeni kampanyası: Tüm telefonlarını geri satın alacak!

  0
  246
  gösterim

  General Mobile’dan GM Hep Yeni adında yeni bir destek paketini devreye soktu. Söz konusu destek paketi sayesinde General Mobile telefon sahipleri telefonları değer kaybetmeden yenileyebilecek.

   

   

  GENERAL MOBİLE GM HEP YENİ PAKETİ İLE FARK YARATACAK!

  Yerli telefon üreticisi General Mobil, kullanıcılarına 2 yıl içerisinde satın aldıkları telefonları GM Hep Yeni paketi kapsamında değer kaybetmeden geri alma sözü verdi. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar satın aldıkları telefonları 2 yıl içerisinde değer kaybı yaşamadan General Mobile’a geri verecek ve farkını ödeyerek bir üst modele geçiş yapabilecek. Yani General mobile GM8 telefona sahip olan bir kişi telefonunu GM 9 Pro’ya yükseltmek istediğinde iki cihaz arasındaki 700 TL farkı ödeyerek GM 9 Pro sahibi olabilecek.

   

   

   

   

  GENERAL MOBİLE GM HEP YENİ PAKETİNİN DETAYLARI!

  GM Hep Yeni paketi eşi benzeri olmayan bir fiyat koruma paketidir. 2 yıl içerisinde telefonunuzu getirin, satın aldığınız fiyattan geri alalım, size son model yeni telefonumuzu verelim. Bu paketten yararlanma koşulları aşağıdaki gibidir.

  + GM Hep Yeni paketi, sadece www.generalmobile.com adresi üzerinden satılan telefonlar ile General Mobile Yetkili Servisleri’nde hizmet gören telefonlar için satın alınabilir.
  + GM Hep Yeni paketi tamamen online bir ürün olduğu için satınalma öncesi sistemsel sorgulama yapılmakta ve olumsuz cevap alınan IMEI numaraları için ürün satışı yapılmamaktadır.
  + GM Hep Yeni paketi kapsamında güvence altına alınan ürünler için yapılacak indirimler sadece www.generalmobile.com’da kullanılır. İndirim sadece tek alışverişte kullanılır. Kullanılmayan bakiye devredilemez veya geri talep edilemez.
  + GM Hep Yeni paketinden sadece paketi satın alan müşteri yararlanabilir.
  + GM Hep Yeni paketi kullanılmak istendiğinde, satın alınması düşünülen ürün için sipariş, generalmobile.com web adresine girilir. GM Hep Yeni Paketi kapsamındaki IMEI numarası kupon numarası olarak girilir. Sistem otomatik olarak müşteriden kendisine en yakındaki General Mobile Yetkili Servisine cihazını göndermesini ister. Müşteri, ürünü satın alırken kutu içinden çıkan tüm aksesuarları ile birlikte cihazını servise gönderir. Servis gelen cihazın çalıştığını kontrol eder.

  Ancak;
  + Cihazın ekranında kırık ve çatlak varsa,
  + Cihazın içinde sıvıdan kaynaklanan oksidasyon varsa
  + Cihazın eksik aksesuarı varsa,

  Servis cihazın tamiri için gereken servis ve işçilik ücretini müşteriye bildirir. İlgili ücretler müşteri tarafından kabul edilmemesi halinde cihaz iade edilir ve generalmobile.com’daki sipariş iptal edilir. Kabul edilmesi durumunda GM Hep Yeni paketi kapsamında cihaz indirimli olarak istenilen modelle değiştirilir. Eski cihaz ise gider pusulası ile müşteriden iade alınır.
  + Çalışmayan cihazlar, BTK sisteminde çalıntı veya klonlu olan, yetkisiz müdahale edilmiş, parçaları orjinal olmayan parçalarla değiştirilmiş, IMEI etiketi hasar görmüş olan cihazlar GM Hep Yeni paketi kapsamında indirim olarak kullanılamaz.

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin