GTA 6 ne zaman çıkacak 2018 GTA 6 çıkış tarihi belli mi

GTA 6 ne zaman çıkacak 2018 GTA 6 çıkış tarihi belli mi

GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 çıkış tarihi belli mi? sorusu, binlerce oyunsever tarafından merakla soruluyor. Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan Grand Theft Auto oyun serisinin son oyunu GTA 5’in ardından GTA 6 için heyecanlı bekleyiş başlamıştı.

GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK? ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ Mİ?

Grand Theft Auto serisinin altıncı oyunu olacak olan GTA 6 için dünya genelinde binlerce oyuncunun heyecanlı bekleyişi sürüyor. Oyunun çıkacağı tarihi araştıran oyuncular, internet üzerinde sık sık “GTA 6 ne zaman çıkacak?” ve “GTA 6 çıkış tarihi” aramalarını yapıyor. Oyunun yapımcısı Rockstar Games, şu anda Red Dead Redemption 2 oyununun yapımına çalışıyor ve tahminlere göre 2018 yılı boyunca bu oyun için çalışmalar sürdürecek. Bu nedenle GTA 6 çıkış tarihi olarak 2018 yılı düşünülmüyor. Endüstri analisti Michael Patcher’a göre büyük heyecanla ve merakla beklenen GTA 6, 2020 yılında tanıtılacak. Oyunun çıkış tarihinin ise 2022’yi bulabileceğini belirten Patcher, oyuncuların daha uzun yıllar boyunca GTA 5 oynamak zorunda kalacaklarını da ekledi. Grand Theft Auto oyun serisinin çıkış tarihi aralıklarına bakıldığında ise ortaya şu şekilde bir tablo çıkıyor;

Grand Theft Auto: San Andreas – 2004     Grand Theft Auto: IV – 2008     Grand Theft Auto: V – 2013 Bu tabloya bakılacak olursa oyunlar arasında 4-5 yıllık fark bulunuyor. GTA 6’nın da bu doğrultuda 2018 yılında çıkması bekleniyordu. Ancak Rockstar Games’in Red Dead Redemption 2 oyununu 2018 yılında çıkaracak olması, GTA 6’yı bekleyen oyuncuları üzmüştü. GTA 6’nın resmi çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yok. Konuyla ilgili yeni gelişmeler yaşandığında bu haber üzerinden takip edebilirsiniz.

 

KAYNAK : STAR GAZETESİ

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder