iPhone yavaşlatma sorunu için beklenen iOS 11.3 Beta 2 güncellemesi yayınlandı

0
593
gösterim

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden birisi olarak karşımıza çıkan Cupertino merkezli Apple firması, iOS 11.3 beta 2 sürümüyle karşımıza çıktı. iOS 11.3 güncellemesiyle birlikte yaşanan tüm hataları gidermeyi hedefleyen firma, ilkbahar aylarında bu test sürümünü tamamlayarak önceki beta sürümünde yaşanan Wi-Fi sorununun üstesinden gelmeyi başarıyor.

iOS 11.3 beta 2 sürümü Apple Geliştirici Merkezi yada geliştirici profiline üye olanlar sayesinde cep cihazlarınıza yüklenebilirken, yükleme işlemini ister Wi-Fi bağlantısıyla istersenizde kablolu bağlantıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. ARKit sürümünü 1.5’e yükselten firma, düz olmayan şekillere sahip yüzeylerin haritasını böylelikle daha kolay bir şekilde çıkartabiliyor.

Güncelleme tamamlandığında 16 adet yeni Animoji sisteme eklenecekken, bu güncelleme ile aslan, ayı, kuru kafa ve ejderha animojileri sisteme ekleniyor. iMessages uygulamasının yeni ve iş odaklı geliştirilen Business sürümü de güncelleme ile cihazlara ekleniliyor.   Maxicep’in haberine göre, iOS 11.3’ün merakla beklenilen pil sağlığı da gösterilirken, pil değişme zamanı hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bu özellik iPhone 6 ve üzeri tüm cihazlarda Ayarlar bölümünde görüntülenecek şekilde dizayn edilmiş. Ayrıca işletim sisteminin Sağlık uygulamasında da verileri daha güvenli ve daha detaylı şekilde depolayabileceksiniz.

iOS 11.3 beta 2 nasıl yüklenir?

Bu işletim sisteminin altıncı betasını telefonunuza yüklemek istiyorsanız Apple Geliştirici Programı’na kayıt yaptırmanız ve daha sonra tıpkı güncelleme yapar gibi bu sürüme ulaşmanıza imkan tanınıyor.

iOS 11.3 Beta 2 hangi cihazlara yüklenebilir? i

Phone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone SE, iPad Pro 9.7, iPad Pro 10.5, iPad Pro 12.9, iPad 9.7, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch (6. nesil) modelleri bu güncellemeyi kolaylıkla cep telefonlarına yükleyebilir.

KAYNAK : STAR GAZETESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin