LG G5 için Android Oreo müjdesi!

LG G5 için Android Oreo müjdesi!

Güncellemeler konusunda geçmişi pek parlak olmayan LG, güncelleme sözü verdiği modellere güncelleme sunamaması ile büyük tepki toplamıştı. Güney Koreli LG, bu şikayetlerden sonra bir merkez kurmuş ve bu merkezin sadece güncellemelere odaklanacağını açıklamıştı.

LG, bugün yaptığı açıklama ile şeytanın bacağını kırmayı hedefliyor. LG’nin açıklamasına göre; LG G5 için Android 8.0 Oreo güncellemesinin çalışmalarına başlanmış. Uygulama hızı ve pil performansına odaklanacak bu güncellemenin henüz ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.

LG G5 için Android Oreo geliyor! LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Direktörü Junguk Yoon; LG’nin akıllı telefon yapmakla kalmadığını kullanıcılarına düzenli olarak güncelleme sunmayı hedeflediğini belirtiyor. Satış sonrası desteği ile müşterilerinin yanında olduklarını belirten Junguk Yoon, LG G5’e Android Oreo’nun geleceğini belirtti.

Android 9.0 Pie çıkmışken, bir firmanın daha eski sürümü kullanıcıları ile buluşturamaması büyük bir başarısızlık olarak gösterilebilir. Bakalım LG, ThinQ ailesi için Android 9.0 Pie güncellemesini ne zaman sunacak?

(donanımgunlugu)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder