PUBG hile yapanları uyardı: 10 yıl ceza alacak!

PUBG hile yapanları uyardı: 10 yıl ceza alacak!

PUBG hileye başvuran kullanıcılar hakkında Resmi Twitter üzerinden açıkma yaptı. Dünyanın çok sevilen online oyunlarından biri olan PUBG, hileye başvuran oyuncuları çok ağır bir şekilde cezalandıracağını duyurdu. Kısacası verilen ceza oyuncunun neredeyse hesabını bitiriyor. 

 

 

PUBG’DE HİLEYE BAŞVURANLAR AĞIR CEZALANDIRILACAK!

Dünya çağında 400 milyon civarında oyuncu sayısına sahip PUBG, online savaş oyunları arasın ezici üstünlüğünü korumaya devam ediyor. Fakat firma, söz oyun içerisinde hileye başvuran oyuncuların hesaplarını 10 yıllığına kapattığını duyurdu. 

 

 

Resmi Twitter üzerinden açıklama yapan firma, üçüncü parti uygulama üzerinden hile yapıldığını açıkladı ve bu konuda geniş çaplı bir ekip oluşturan şirket hile başvuranların gözünün yaşına bakmıyor. 

İşte resmi Twitter üzerinden yapılan açıklama;

 “Her oyuncu için adil ve eğlenceli bir oyun ortamı sunmaya ve hile yapmayı önlemeye çalışıyoruz. Bu konuyu çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle, hile yaptığı belirlenen her bir hesaba 10 yıllık yasak verilmiştir. Tüm oyunculara adil oyunun önemini hatırlatmak isteriz”

PUBG EYLÜL AYINDA 3500 HESABI 10 YILLIĞINA KAPATTI!

Durumun ciddiyeti üzerine üzerine düşen ve yasaklamaların devam edeceğini açıklayan firma, Eylül ayında 3500’ün üzerinde oyuncunun hesabını 10 yıl kullanıma kapattığını açıkladı. Buna ek olarak hesabı kapatılan oyuncuların listesini de yayınlayacağını belirten PUBG, listeyi her ay güncelleyecek.

KAYNAK : Haber7

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder