Razer’dan Espor Oyuncularına Özel Üç Yeni Ürün

Razer’dan Espor Oyuncularına Özel Üç Yeni Ürün

Oyuncular arasında lider yaşam stili markası olan Razer, bugün IFA ve PAX etkinliğinde üç yeni ürünle karşımıza çıktı. THX Spatial Audio (uçtan uca pozisyonel ses çözümleri sunarak gelişmiş stereo destekli 5.1 ve 7.1 içerikleri ambisonik ve nesne tabanlı ses olarak kullanıcıya sunuyor) özelliğine sahip dünyanın ilk oyuncu kulaklığı olan Razer Kraken Tournament Edition, sınıfının en iyisi Razer Mekanik Anahtarlara sahip olan Razer BlackWidow Elite klavye ve gerçek 16K DPI’lı Razer 5G Advanced Optical Sensor özelliği taşıyan oyuncu faresi Razer Mamba Wireless, e-spor oyuncularına özel olarak geliştirilmiş. Geleceğe yönelik tasarlanan yeni Razer oyuncu ekipmanları, inanılmaz performans ve kişiselleştirme sunmalarıyla dikkat çekiyor.

Razer Kraken Tournament Edition Özellikleri ve Fiyatı:

Razer’ın yeni oyuncu kulaklığı Kraken Tournament Edition, özellikle FPS oyunları sevenlerin dikkatini çekecek “THX Spatial Audio” adında bir teknolojiye sahip. Bu teknoloji sayesinde oyuncuların ayak seslerini takip ederek rakiplerini elle koymuşçasına bulabilecekleri söylendi. Uzun süreli oyun oynayanlar için %100 ergonomi ve rahatlık (soğutucu jelle doldurulmuş yastık kısmı ve geliştirilmiş yumuşak ped) sağlayacak şekilde tasarlanan kulaklık, ses, bass ve chat özelliklerini anında ayarlamanızı sağlayan USB Audio Controller adında bir ses kontrol mekanizmasına sahip. 3.5mm kombo ses girişine sahip Razer Kraken Tournament, PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve mobil cihazlarla uyumlu. 2018 Eylül ayında satışa sunulacak kulaklığın fiyatı 99.99$ .

Razer BlackWidow Elite Özellikleri ve Fiyatı:

Sınıfının en iyisi Razer Mekanik Anahtarlara sahip olan Razer BlackWidow Elite oyuncu klavyesi, kişiselleştirmede son nokta dedirtiyor. Razer Hypershift ile klavyedeki istediğiniz her tuşu Razer Synapse 3 üzerinden makro tuşuna dönüştürebiliyorsunuz. Yeşil, turuncu ve sarı Razer mekanik anahtar seçeneklerine sahip klavyenin tuşlarının yanında dikkat çene çift duvarlar ise tutarlılığı artırırken tuş ömrünü 80 milyona çıkartıyor. Hibrit dahili bulut hafıza sayesinde 5 profile kadar kayıt tutabilen klavyede fonksiyonel dijital radyo düğmesi ve üç medya tuşu yer alıyor. Uzun süreli oyun oynayanlar için de ergonomik bileklik (yumuşak dokulu) düşünülmüş. Bugün satışa sunulan klavyenin fiyatı 169.99$ .

Razer Mamba Wireless Özellikleri ve Fiyatı:

Sınıfının en iyisi 5G optik sensör ve endüstri lideri kablosuz teknoloji (en güvenli ve sabit kablosuz bağlantı sunduğu söylendi) ile donatılan Razer Mamba Wireless oyuncu faresi, 50 milyon tıklamaya kadar dayanıklı ve %50 daha fazla pil ömrü sunuyor. Tuşlarını Razer Synapse 3 ile programlayabiliyorsunuz. Dahili bellek veya bulut depolamaya 5 farklı profil yükleyebiliyorsunuz. Klasik ergonomik tasarımını koruyan Razer Mamba Wireless, 2018 Eylül’de 99.99$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

(tamindir)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder