Shadow of the Tomb Raider PC sistem gereksinimleri açıklandı

Shadow of the Tomb Raider PC sistem gereksinimleri açıklandı

Oyun dünyasının en köklü serilerinden biri olan Tomb Raider, yakında yeni oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olacak. Peki PC’nin Lara Croft‘un yeni macerası için yeterince güçlü mü?

Square Enix geçtiğimiz gün Shadow of the Tomb Raider PC sistem gereksinimleri için bir liste yayınladı. Yayınlanan listede oyunu çalıştıracak minimum PC sistem gereksinimleriyle, akıcı rahat bir şekilde oynamak için gerekli olan PC sistem gereksinimleri listelendi.

Aşağıdan Shadow of the Tomb Raider PC sistem gereksinimleri listesine göz atabilirsiniz.

İşte Shadow of the Tomb Raider sistem gereksinimleri Minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit İşlemci: i3-3220 INTEL veya AMD eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GTX 660/GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7770 DirectX: Sürüm 11 Sabit Disk: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz veya AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz Bellek: 16 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480, 8GB DirectX: Sürüm 12 Sabit Disk: 40 GB kullanılabilir alan

Shadow of the Tomb Raider PC sistem gereksinimleri günümüz oyunları için normal kabul edilebilecek değerlerde. Sadece RAM’in biraz yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Fakat geri kalan gereksinimler, orta seviye bir PC için ideal gibi duruyor.

(donanımgunlugu)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder