Sizin için en doğru iPhone modeli hangisi?

Sizin için en doğru iPhone modeli hangisi?

Bir iPhone satın almak istiyorsunuz, ancak hangisinin sizin için en doğru seçim olduğundan emin değilsiniz. İşte iPhone karşılaştırma galerimiz!

Yeni bir iPhone satın almaya karar verdiniz, ancak bu karar hiç artık kolay ve basit bir karar değil. Bir zamanlar sadece depolama kapasitesine ve rengine karar verme durumu olsa da şimdi her biri artıları ve eksileri olan birden fazla iPhone modeli mevcut.

Peki, şu anda satın almak için en iyi iPhone hangisi? Aslında, akıllı telefonunuzdan ne almak istediğinize çok bağlı olacaktır. iPhone’lar, çeşitli kamera seçenekleri ve onları Android rekabetinden ayıran diğer benzersiz özelliklerle farklı şekil ve boyutlarda gelirler. Şu anda satın alınabilecek en iyi iPhone’ları sıraladık.

En İyi iPhone 2021

iPhone 12 – Genel Olarak En İyisi

Artılar: Harika performans | Super Retina XDR OLED ekran | Benzeri iPhone 12 Pro

Eksileri: Telefoto lens yok | Orta ölçekli pil ömrü

Basitçe söylemek gerekirse, iPhone 12 şu anda satın alabileceğiniz en iyi iPhone’ dur. İPhone 11’den önemli bir güncelleme yükseltmesi ile geliyor, sadece iPhone 5’i anımsatan yeni bir açısal görünümün yanında, aynı Süper Retina XDR OLED ekran teknolojisine sahip.

iPhone 12’nin kalbinde Apple’ın en yeni ve en büyük yonga seti olan A14 Bionic‘i bulacaksınız. Şu anda piyasadaki en güçlü akıllı telefonlardan biri olduğu kesin.

iPhone 12 Pro Max – Fotoğrafçılık İçin En İyisi

Artılar: Sensör kaydırmalı OIS teknoloji | Açık ve karanlık ortamlarda harika fotoğraflar | Muhteşem 6.7in ekran

Eksileri: Çok pahalı | Büyük ebat faktörü

İPhone 12 Pro’nun aksine, standart iPhone 12 ile arasında farklılıklar var, bu da onu 6.1 inç Pro modelinden daha cazip bir seçenek haline getiriyor. Muhteşem ayrıntılı bir deneyim için geliştirilmiş çözünürlüğe sahip daha büyük bir 6.7 inç Süper Retina XDR OLED ekrana sahip. Ayrıca A14 Bionic yonga seti mevcut.

iPhone 12 Mini: En İyi Küçük Ekran iPhone

Artılar: Çarpıcı kompakt tasarım | Performansa göre uygun fiyatlı | Muhteşem OLED ekran

Eksiler: MagSafe şarj 12W sınırı | Sınırlı pil ömrü

İPhone 12 serisinin geri kalanının dev ekranlarından vazgeçtiyseniz, iPhone 12 Mini‘nin sizin için model olması muhtemeldir. Çok küçük olarak algılamayın, 5.4 inç ekrana sahip, ancak çerçevesiz tasarım sayesinde, iPhone SE’den biraz daha küçük.

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder