Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’den avantajlı servis kontratları

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler'den avantajlı servis kontratları

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’den avantajlı servis kontratları

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu kapsamda Full Servis kontratından faydalanan araç sahipleri, ilerleyen yıllarda artması muhtemel servis maliyetlerden etkilenmezken, Artı Garanti kontratı ile üretici garantisinin güvencesini uzatabiliyor.

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’de, Peugeot, Citroen, Opel ve DS Automobiles markaları için sunulan Artı Garanti kontratıyla üretici garantisinin süresi 2 yıl garantili olan araçlarda 5 yıl/120 bin km’ye, 3 yıl garantili araçlarda ise 5 yıl/200 bin km’ye kadar uzatılabiliyor.

7 gün 24 saat asistans hizmetini de içeren paket üretici garantisi sona erdikten sonra dahi garanti kapsamındaki mekanik ve/veya elektrik, elektronik arızalarının da ücretsiz onarılabilmesini kapsıyor.

Araç sahipleri, üretici garantisini üst limitler dahilinde arzu ettikleri süre ve km boyunca devamlılığını sağlayabiliyor. Artı garanti, aracın üretici garantisi sona ermeden yetkili servislerden satın alınabiliyor.

Full Servis kontratı Artı Garanti ile sunulan hizmetlere ek olarak; Peugeot, Citroen ve DS Automobiles yetkili servislerinde yaptırılan parça değişimleri ve işçilik ücretleri de dahil tüm periyodik bakım işlemlerini içeren Full Servis, yetkili servislerin tespitine göre kullanım ömrünü tamamlamış, fren balatası, diski, debriyaj seti, amortisör, vb. tüm aşınan parçaların değişimini de kapsıyor.

Full servis paketi otomobilin birinci periyodik bakım dönemine kadar satın alınabiliyor.

Her model için servis kontratları fiyat sorgulamaları markaların resmi websitelerinden gerçekleştirilebiliyor.

Araç sahipleri modeli seçtikten sonra, arzu ettikleri kilometre ve süre kapsamını seçerek zahmetsizce fiyat bilgisini alabiliyor ve talep formu üzerinden marka yetkili servisleri ile iletişime geçebiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder