Westworld 4. Sezonu hakkında detaylar gelmeye başladı

0
119
gösterim

Dizinin ortak yaratıcısı Lisa Joy, HBO’nun dünyaca ünlü draması hakkında bazı detayları duyurdu. Dizi, dördüncü sezonuyla geri döndüğünde Westworld hayranları farklı evrenlerle tanışacak.

Joy, Deadline’ın Hero Nation podcast’inde “Gerçekten eğlenceli olduğunu düşündüğüm bazı yeni dünyalar göreceksiniz” ifadelerini kullandı. Özellikle, Westworld’ün ortak yaratıcısı olarak hizmet etmenin yanı sıra Joy, şu anda sinemalarda ve HBO Max‘te gösterilen yeni filmi Reminiscence’yi deyazıp yönetti.

Westworld dördüncü sezonuyla farklı evrenler tanıtacak

Reminiscence sadece Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Cliff Curtis ve Daniel Wu gibi yıldızları değil, aynı zamanda Thandiwe Newton ve Angela Sarafyan gibi Westworld oyuncularını da içeriyor. Dördüncü sezonun şu anda resmi bir prömiyer tarihi yok. Westworld Sezon 4, bir ekip üyesinin COVID-19 testinde pozitif çıkmasının ardından Temmuz ayında prodüksiyonu durdurmak zorunda kaldı. Ancak Ağustos ayı itibariyle çekimlerin devam ettiği duyuruldu.

Dizinin konusunda Android robotların oluşturduğu bir batı kasabası yer alıyor. Ciddi anlamda yüksek ücretlerle giriş yapılan bu kasabada insanlar robotlara istediklerini yapabiliyor. Ancak giderek akıllanan ve bilinç kazanan bu robotlar insanlar açısından tehdit oluşturmaya başlıyor. Söz konusu Android robotlar varlıklarını sorguluyor ve içinde bulundukları kasabadan çıkmanın yollarını arıyorlar. Dizi şu ana kadar çok ciddi bir hayran kitlesine erişti. Dördüncü sezonla da bu durum devam edecek mi bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin