Yakın tarihte gelecek akıllı telefonlar!

Yakın tarihte gelecek akıllı telefonlar!

Akıllı telefonların evrimi çok hızlı ilerlerken, gelecekte her zaman bekleyen bir model var olacaktır. Yakın zamanda gelecek akıllı telefonları sizler için derledik!

Çoğu 2021 son çeyreğinde tanıtılacak ve satışa çıkacak olan bu modeller, akıllı telefon dünyasının sunduğu teknolojik imkânlardan sonuna kadar faydalanacak gibi duruyor.

Teknolojinin, 2021 yılı sonu itibari ile ne getireceğini ve akıllı telefonlarda ne gibi değişiklikler olacağını bizler de merak ediyoruz. Önümüzdeki dönemde çıkacak bazı akıllı telefonların özellikleri ise merakımızı giderecek düzede. Hazırsanız hep beraber 2021 son dönemde çıkacak telefon modellerini sıraladığımız akıllı telefon listemize yakından bakalım.

Yakın Tarihte Gelecek Akıllı Telefonlar 2021!

Google Pixel 5A 5G

Pixel 5A için sızdırılan tasarımlar sürpriz oldu ve birçok sızıntı paylaşıldı. Google tarafından üretilen model için birçok detay paylaşıldı. Lansmanın Ağustos 2021’de yapılması bekleniyor.

Nokia X50

Nokia X50, beş kamera ile bir Nokia değişimi başlatabileceği öne sürülüyor. Cihaz, 6.5 inç ekrana sahip olabilir, Snapdragon 700 serisi donanım çalıştırabilir ve 108 megapiksel ana kameraya sahip olabilir. Eylül veya Ekim lansman etkinliği söylentileri var.

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung’un 11 Ağustos’ta bir lansman etkinliği olmasına rağmen, S21 FE’nin yılın ilerleyen aylarında bir lansmanla tanıtılacağı söyleniyor. Galaxy S21 Plus ile aynı 6.4 inç ekran ve kamera sistemi ile aynı fiyat bandında değer sunmasını ve popüler bir model olduğunu kanıtlamasını bekleyebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder