FIFA Online 4 Türkiye çıkış tarihi belli oldu!

FIFA Online 4 Türkiye çıkış tarihi belli oldu!

Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA Online 4, futbol tutkunlarına çevrimiçi kapışmalar ve çeşitli modlar sunuyor. Ücretsiz olarak oynanabilecek olan yapım, ilk olarak 2018 yılında kısıtlı sayıda ülkede piyasaya çıkmıştı. Erken erişim günleri sayesinde bugün itibari ile kullanıma açılan FIFA Online 4, Türkiye’deki hayranları ile buluşmaya başladı. Erken erişimden faydalanan kişiler ise dereceli maçlar, lig maçları, teknik direktörlük modu ve özel maç modlarına ulaşabilecekler.

FIFA Online 4 Türkiye çıkış tarihi belli oldu!

Bahsi geçen erken erişim günleri ise 1 Eylül gününe kadar sürecek. Zira sonrasında FIFA Online 4, resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Buna göre oyun, 2 Eylül Perşembe günü resmen çıkacak ve futbol tutkunları tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek. 30’dan fazla lig ve 600’den fazla takımın yer alacağı yapımda efsanevi oyuncularla beraber 17 bin futbolcuyu göreceğiz.

Oyunun en önemli avantajlarından birisi ise tamamen Türkçeleşmesi diyebiliriz. Çünkü maç esnasında spiker olarak Murat Kosova, yorumcu olarak ise Nebil Evren’i evlerimize misafir edeceğiz. Bu bakımdan çok daha güzel ve eğlenceli maçların olmasını bekliyoruz. Demin de ifade ettiğimiz gibi tamamen ücretsiz ve tamamen Türkçe olan FIFA Online 4, 2 Eylül tarihinden itibaren resmen çıkışını yapıyor. Bu eşsiz heyecana ortak olmaktan siz de geri durmayın!

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder