Kulaktan Düşmeyen Kablosuz Kulaklıklarla Tanışın

Kulaktan Düşmeyen Kablosuz Kulaklıklarla Tanışın

Under Armour ve JBL firmaları da tam olarak bu sorunları çözmeye odaklanmış gibi görünüyorlar. Çünkü bu iki şirketin ortaklaşa geliştirdiği yeni kablosuz kulaklıklar, neredeyse kulaktan hiç düşmeyen yapılarıyla spor sırasında kullanım için harika görünüyor.

Yeni kablosuz kulaklıklar Pivot ve React olarak adlandırılan 2 farklı modelden oluşuyor. Pivot, kulak üstü kablosuz spor kulaklığı olarak işlev görürken, React da kulak içi kablosuz spor kulaklığı olarak işlev görüyor. Her iki modelin de spor sırasında kulaktan düşmeyip sabit ve dengeli bir biçimde duracak şekilde tasarlandığı belirtiliyor.

Kulaktan Düşmeyen Kablosuz Kulaklık 2

Oldukça hafif bir yapıya ve IPX7 su geçirmezlik sertifikasına sahip olan kulaklıkların asıl dikkat çekici özelliği ise, kulaklıkların düşmeyip kulakta kalmasını sağlayan özel tasarımı. Bu sayede spor salonunda çalışmanızın ortasında düşen kulaklığınız yüzünden, salonun sıkıcı ve tekrar edici müziklerini dinlemek zorunda kalmayacaksınız.

Pivot ve React adlı bu yeni kablosuz kulaklıkların bir diğer önemli özelliği de istediğiniz anda dış ortam seslerini duyabilmenize imkan vermesi. Kulaklıktaki bir tuşa basmanız durumunda dinlemekte olduğunuz müziğin sesi geçici olarak azaltılıyor. Kulaklıktaki müzik kısık sesde çalmaya devam ederken, dış ortam sesleri yükseltiliyor ve böylece etrafınızdaki sesleri rahatlıkla duyabiliyorsunuz.

Kulaklıkların 9 saatlik pil ömrü sayesinde, sporunuz bittikten sonra bile müzik dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Pivot ve React isimli kulaklıklar 140 dolar (920 TL) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

(tamindir)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

Sosyal Medya'da Paylaş

Yorum gönder