Karşınızda 2018 iPad Pro 12.9 inç !

0
413
gösterim

Apple, 12 Eylül’de yeni iPhone modellerini tanıtacağı etkinliğin resmi duyurusunu geçtiğimiz günlerde yapmıştı. Gather Round mottosu ile duyurulan bu etkinlikte, yeni iPhone’ların yanında Apple Watch Series 4 ve yeni iPad Pro modelleri tanıtılacaktı. iPhone Xs, iPhone Xs Plus ve Apple Watch Series 4’ün tanıtımdan önce sızmasının ardından, bugün de iPad Pro 12.9 inç (2018) kendini gösterdi. Cupertino merkezli firmanın Gather Round mottosu ile home tuşunu artık tüm cihazlarından kaldıracağının sinyallerini verdiği biliniyordu. Bugün gelen iPad Pro görselleri ile bu bir kez daha kanıtlanmış oldu.

iPad Pro 12.9 inç (2018) komple sızdı! 2018 model iPad Pro modelinde Apple, iPhone X‘daki gibi bir yöntem izleyecek ve home tuşunu kaldıracak. Home tuşu yerine jestler ile kullanım sunacak olan iPad Pro, çerçevesiz ekranı ile hem daha küçük yapıda olacak hem de daha fazla kullanım alanı sunacak.

Yuvarlatılmış hatları ile dikkat çeken iPad Pro 2018 modelinde Apple A12X yonga seti ve 4 GB RAM bulunacak. Apple A12X yonga seti Snapdragon 845 bir yana yeni gelecek olan Snapdragon 855’ten bile daha güçlü olacak. Yine piyasanın en güçlü tableti olacak olan iPad Pro, tablet segmentini domine edecek.

(donanımgunlugu)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin